KURUMSAL

ASYAKIDS, herkesin kendisini özel hissetmesi için 2001 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren bir ihracat markasıdır. Ürettiği eşofman tasarımları sayesinde dünyanın dört bir yanından talep gören kaliteyi her yanıyla hissettiren bir marka olmayı başardık. Türkiye’nin en büyük ihracat firmalarından birisi olarak 20 farklı ülkeye ürünlerimizi satıyoruz. Dünya genelinde kabul görmüş ve ürünlerinin kalitesi sebebiyle %100 müşteri memnuniyetini yakalamış bir firmayız. Tasarladığımız eşofman takımları ve eşofman takımı altları ile bütün aldığımız siparişler sayesinde Türkiye’de bu alanda en iyi ihracat yapan markalardan birisi olmayı başardık.

MİSYONUMUZ

Yola çıktığımız ilk andan bu yana kalitemizin kendisini pazarlayacağına emin olmaktan geçti. Tasarladığımız eşofmanlar sayesinde müşterilerimize her daim en iyi eşofman modellerini sunmayı hedefledik. Misyonumuza bağlı kalarak en iyi modelleri seçebileceğiniz profesyonel kurumsal çalışmalarımız sayesinde artık geleceğin resmini daha net görüyor ve vizyonumuza doğru adım adım ilerliyoruz.

VİZYONUMUZ

Her daim en iyisi ve en kalitelisi olmak oldu. Yüzlerce farklı tasarımı ve birbirinden renkli modelleri buluşturduğumuz kreasyonlarımızın tümünde her zaman bir adım ilerisine odaklanıyoruz. Herkes için özel olarak tasarımı tamamlanan ürünlerimiz her geçen kreasyonda bir adım daha ileriye giderek yenilikçi modellere ve modaya en uygun tasarımlar haline dönüşüyor.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına her zaman ürünlerimizin arkasındayız. Satışa sunulan ürünlerimiz bütün kalite kontrol testlerinden geçmiş ve müşterilerimizle buluşmak adına en iyi standartlara sahip hale getirilmiştir. Dünya tekstil standartlarına göre kalite yönergelerini uygulayan AsyaKids, müşterilerin memnuniyeti için kalite kontrol ekiplerine ve çalışma stillerine özellikle dikkat eder. Kurumsal kimliğimiz ile modanın en iyi eşofman takımlarını yaratacak ve geleceğin en iyi firmalarından birisi olarak bütün müşterilerimizin hayallerini süsleyeceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız